سايكو
سايكو

http://s12.picofile.com/file/8401010818/jazb2.jpg

بر اساس قانون جذب كائنات، بين كائنات و افكارتان يك رابطه وجود دارد . خداوند كائنات را طوري برنامه ريزي كرده است كه مي تواند انرژي و ارتعاشي كه از ذهنتان ارسال مي شود را دريافت كنند و با توجه به آن، خواسته و يا ناخواسته اي را وارد زندگيتان كنند .

با توجه به قانون جذب كائنات، افكارتان مي تواند انرژي و ارتعاشي كه ذهنتان توليد ميكند را كنترل كند، و احساسات به شما مي گويد كه الان در حال فرستادن چه ارتعاش و انرژي به كائنات هستيد.

زماني كه احساس خوبي داشته باشيد، داريد به خواسته و اهدافتان نزديك ميشويد و زماني كه احساساتتان بد باشد داريد ناخواسته هايتان را جذب ميكنيد .

طبق قانون جذب يك سري از عوامل بيروني مي‌تواند احساساتتان را تغيير دهد، فكر كردن به يك خاطره خوب، موفقيت مالي گذشته، گوش دادن به آهنگ هاي شاد، ديدن تصاوير عكس خواسته هايتان و … مي‌تواند در شما احساس خوبي را ايجاد كند و همين احساس خوب باعث ايجاد اتفاقات خوب در زندگي شما مي شود .

مهمترين چيزي كه در قانون جذب وجود دارد اين است كه امكان ندارد شما افكارتان مثبت باشد اما احساس بدي داشته باشيد. براي همين است كه خيلي از افراد فكر مي كنند ما احساس خوبي داريم پس چرا به آن چيزي كه ميخواهيم نميرسيم ؟

شما فقط فكر مي كنيد كه احساس تان خوب بوده است، اگر واقعاً احساس خوبي در خودتان ايجاد شده باشد قطعاً نتايج فوق العاده اي در زندگيتان خواهيد گرفت، اما دليل اينكه خيلي از افراد به خواسته و اهدافشان نمي رسند اين است كه نمي‌توانند احساساتشان را كنترل كننده .

لازمه اينكه بتوانيد احساساتتان را كنترل كنيد اين است اول بايد اختيار ذهنتان را به كل در دست بگيريد . تا ذهنتان را نتوانيد كنترل كنيد كنترل احساس كار بسيار سخت و پيچيده است .

ساده ترين و راحت ترين راه در جهت كنترل افكار و احساساتتان تمرين كردن است، شما با تمرين كردن مي‌توانيد ارتعاش آرزو و خواسته هايتان را دقيق‌تر به كائنات ارسال كنيد و بر اساس قانون جذب كائنات هر چه اين ارتعاش دقيق تر و واضح تر باشد زودتر با چيزي كه مي خواهيد مي‌رسيد .

بر اساس قانون جذب واقعيت جهان اين است كه شما به هر آنچه كه ميخواهيد مي‌توانيد برسيد و هيچ محدوديتي در جهت رسيدن به بزرگترين خواسته و آرزوهايتان وجود ندارد .

امتیاز:
بازدید: 28
برچسب:
:
[ 1399/4/4  ] [ ۱۵ ] [ psycho ] [ ]

http://s13.picofile.com/file/8401009792/jazb.jpg

در اين قسمت قصد داريم ساختار ذهن و افكار انسان ها را از نظر قانون جذب كائنات بررسي كنيم . ذهن انسان از سلول هاي نوروني تشكيل شده است. اين سلول ها به گونه اي ساخته شده اند كه هميشه و در همه زمان به جز خواب در حال توليد انرژي و ارتعاش هستند. افكاري كه درون ذهنتان مي آيد همان انرژي و ارتعاش هايي هستند كه اين سلول ها توليد مي‌كنند .

فقط در بيداري انسان اين انرژي توليد مي شود يعني شما هر وقت بيدار باشيد در حال فرستادن انرژي و ارتعاش هستيد و تنها زماني كه افكار و ذهن تان اين انرژي را توليد نمي كنند در خواب است . شما در خواب نمي توانيد فكر كنيد.

افكار انسان به دو دسته تقسيم ميشود :

    افكار منفي
    افكار مثبت

افكار مثبت در جهت خواسته و اهدافتان اما افكار منفي در جهت ناخواسته و چيزهايي كه نمي‌خواهيد ميباشد . براي اينكه متوجه شويد افكارتان خوب است يا بد بايد به احساس خود توجه كنيد .

اگر به هر چيز فكر كرديد و ديديد كه احساس بدي داريد اين نشانه اين است كه انرژي و ارتعاشي كه به كائنات ارسال ميكنيد در جهت ناخواسته هايتان است و داريد از آن هدف تان دور مي شويد .

اما اگر ديديد به چيزي كه داريد فكر مي‌كنيد يك حس خوب و عالي در دل تان ايجاد شد نشانه اين است كه داريد راه را درست مي رويد و به خواسته و هدفتان نزديكتر مي شويد .

به عنوان مثال :

اگر وضع مالي مناسبي نداريد و فقط به بي پولي و وضع الانتان فكرمي كنيد , ذهنتان در حال فرستادن ارتعاش منفي به كائنات و جهان هستي مي باشد .

قانون جذب كائنات

كائنات با توجه به ارتعاشي كه دريافت ميكنند آن ناخواسته يا خواسته را وارد زندگيتان مي كنند .

اگر داريد به بي پولي، نبود شغل، رابطه خراب، نبود دختر و پسر سالم و… فكر مي كنيد كائنات بيشتر اين ناخواسته ها را وارد زندگيتان مي‌كنند، اما اگر وضع مالي مناسبي نداريد و افكارتان را درست كنيد كه احساستان خوب شود يعني داري راه را درست مي رويد و به خواسته و هدفتان نزديك تر ميشويد و كائنات ساده ترين راه را در جهت اينكه به خواسته و هدفي كه داريد برسيد درجلوي پايتان قرار مي دهند. تنها وظيفه شما اين است كه افكارتان را درست كنيد .

زماني افكارتان درست است كه احساس خوبي داشته باشيد و براي درست كردن افكار مثبت در جهت خواسته و رفع آن بايد تمرين كنيد. بهترين راه تمرين كردن در جهت خواسته و هدفي كه داريد اين است كه تمارين را درست انجام دهيد و اصول تمرين كردن را بدانيد .

هر فكري كه درون ذهنتان مي آيد داراي يكسري انرژي و ارتعاش است , كه اين انرژي به كائنات و جهان هستي فرستاده مي شود و كائنات پاسخ آن را به شما ميدهند . در قسمت اعضاي ويژه سايت يك سري تمرين قدرتمند قانون جذب و قرار داديم كه با ثبت نام در اين بخش ميتوانيد به آنها دسترسي داشته باشيد .

امتیاز:
بازدید: 28
برچسب:
:
[ 1399/4/4  ] [ ۱۵ ] [ psycho ] [ ]
[ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
لینک دوستان