سايكو
سايكو
اسكريپت آپلود سنتر و اشتراك گذاري فايل BeDrive نسخه 2.2.5

 دانلود رايگان اسكريپت آپلود سنتر فايل BeDrive

BeDrive نام اسكريپتي تجاري مي باشد كه به وسيله آن قادر هستيد يك سيستم اشتراك گذاري و آپلود سنتر فايل همانند DropBox و سايت هاي مشابه راه اندازي كنيد. شما از اين سيستم مي توانيد به دو صورت شخصي و عمومي (قابليت عضويت ديگران) استفاده كنيد. همچنين در نسخه عمومي قادر هستيد براحتي از طريق ارتقاء حساب كاربري اعضا ، كسب در آمد كنيد. از قابليت هاي كليدي اين سيستم مي توان به اختصاص فضا به هر كاربر ، قابليت ايجاد فايل و پوشه ، قابليت اشتراك گذاري فايل ها ، امكان مشاهده پيش نمايش فايل ها (تصوير ، ويدئو و…) و همچنين قابليت رمز گذاري براي دانلود فايل توسط اعضا اشاره نمود. امكانات كلي اين سيستم را نام مي بريم.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۲ فروردين ۱۴۰۱ ] [ ۰۵:۵۸:۴۷ ] [ saman ] [ نظرات (0) ]

امروزه با توجه به پيشرفت تكنولوژي و فناوري اغلب افراد روزانه با اينترنت و شبكه هاي اجتماعي و فضاي مجازي سركار ودارند، به گونه اي مه اكثريت كسب و كارها از اين طريق به تبليغ خدمات و محصولات خود مي پردازند، اما برخي از كشورها از ججله ايران امكان دسترسي به بعضي شبكه ها و سايت هاي اينترنتي را كه برخلاف فرهنگ حاكم بر كشورشان است را مسدود كرده اند لذا اغلب كاربران براي اين كه بتوانند به اين شبكه ها دسترسي پيدا كنند اقدام به خريد وي پي ان مي كنند.

سايت منو وي پي ان با سابقه بسيار بالايي كه دارد و با توجه به اينكه سرور هاي بسياري از كشورهاي مختلف دارد مي تواند بهترين انتخاب باشد.

http://bayanbox.ir/view/2025082463682576923/sv.jpg

خريد وي پي ان از سايت منو وي پي ان

وي پي ان نوعي شبكه خصوصي مجازي است كه با متصل شدن به ان اطلاعات را از سايت مورد نظر دريافت كرده و در دسترس كاربر قرار مي دهد، در سرويس وي پي ان براي اين كه ارتباط كاربر با شبكه هاي مسدود شده مخفي باقي بماند از رمزنگار و احراز هويت استفاده مي شود،

با توجه به پيشرفت فناوري و گسترده شدن ارتباطات در دنيا، اغلب سازمان ها و شركت هاي براي اين كه بتوانند در سطح بين المللي فعاليت كنند و كالا ها و خدمات خود را به تمام مردم جهان معرفي كنند نياز دارند كه بر روي شبكه هاي اينترنت فعاليت كنند، از سوي ديگر اغلب اين سازمان ها علاوه بر سطح شهر و يا كشوري كه در ان فعاليت دارند داراي نمايندگي هايي در ساير كشور ها هستند كه بايستي بتوانند با روشي سريع و ايمن اطلاعات مورد نياز را در اختيار اين نمايندگي ها قرار دهند.

اين سازمان هاي براي اين منظور از خطوط اختصاصي كه بر روي شبكه گسترده و عمومي اينترنت قرار دارد استفاده مي كنند كه تفاوت اين خطوط در سرعت آن ها بر حسب ثانيه است.

برخورداري از خطوط اختصاصي اين امكان را در اختيار سازمان قرار مي دهد كه اطلاعات و داده هاي محرمانه خود را با سرعت و امنيت بالا رد و بدل كند به گونه اي براي ديگر سازمان ها امكان دسترسي به اين اطلاعات وجود ندارد.

اما اكنون اين سوال پيش مي آيد كه براي برخورداري از اين خطوط اختصاصي به چه طريقي بايد اقدام كرد؟

وي پي ان يكي از بهترين خطوط و شبكه اختصاصي است كه كاربران با خريد آن مي توانند به راحتي و ايمني بالا با شبكه و ساير كاربران سازمان ارتباط برقرار كنند و اطلاعات و داده ها را رد و بدل نمايند.

از اين شبكه هاي اينترنتي به صورت گسترده در تمامي ادارات و سازمان هاي مختلف در سراسر دنيا استفاده مي شود.

http://bayanbox.ir/view/5268626901919026940/sv2.jpg

امنيت خريد وي پي ان

با توجه به گسترده شدن اينترنت و فضاي مجازي در هر زمينه و تجارتي كه باشيد نياز است كه از امنيت اطلاعات خود اطمينان كسب نماييد، كه مي توانيد با خريد وي پي ان امكان نفوذ و دسترسي به اطلاعات محرمانه شركت و يا سازمان را توسط افراد ديگر به حداقل ميزان ممكن برسانيد. همچنين از طريق خريد وي پي ان مي توانيد شبكه كه بر روي آن فعاليت مي كنيد را اختصاصي كرده و از اين طريق اطلاعات را در فضاي امني نگهداري كنيد كه براي اين منظور مي توان روش هايي از قبيل ديوار آتش- رمزنگاري- آي پي سك و... را مثال زد.

با خريد وي پي ان از دو نوع كدگذاري براي امنيت اطلاعات شما مي توان استفاده نمود كه اين دو روش به قرار ذيل است:

 1. كد گذاري به روش متقارن، كه در اين روش همزمان با اطلاعات رمز نيز ارسال مي شود و رايانه گيرنده بعد از دريافت اطلاعات، كدها و رمزهاي امنيتي را نيز ترجمه مي نمايد.
 2. در روش دوم از دو كليد استفاده مي شود كه يكي از ان ها براي رمز گذاري و ديگري براي بازخواني مي باشد كه هر دوي آن ها  از فضاي مجازي و بستر اينترنت به صورت خصوصي استفاده مي كنند كه براي اين منظور مي توان خريد وي پي ان براي تلفن همراه و رايانه هاي شخصي را مثال زد.


قبل از اين كه براي خريد فيلترشكن اقدام كنيد حتما در مورد ان تحقيق و بررسي لازم را انجام دهيد زيرا شما قرار است به كمك اين سرويس دهنده اطلاعات و داده هاي محرمانه خود را رد و بدل كنيد لذا بايد از امنيت آن ها و عدم دسترسي ساير كاربران كاملا مطمئن باشيد. سايت منو وي پي ان كار شما را از لحاظ امنيت و كيفيت راحت مي كند.

ضمنا به هيچ عنوان استفاده از وي پي ان هاي رايگان را توصيه نمي كنيم زيرا اين نوع وي پي ان ها نه تنها از سرعت لازم برخوردار نيستند بلكه خطراتي را نيز به همراه دارند و مي توانند به راحتي به برنامه هاي شخصي شما نفوذ پيدا كنند.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ ] [ ۱۲:۳۷:۱۱ ] [ saman ] [ نظرات (0) ]

كاربران گرامي امروز قصد داريم موضوع اجاره سند از سايت وثيقه فوري و سايت وثيقه ملكي را مورد بررسي قرار دهيم، پس با ما همراه ابشيد.

قبل از بررسي هر موضوعي و اين كه اجاره ي سند با چه اهدافي صورت مي گيرد و چه مشكلاتي را حل مي كند، بهتر است به شرح چگونگي اجاره سند بپردازيم.

https://vasighemelki.com/wp-content/uploads/2020/12/1.jpg

اجاره سند چيست؟

شايد شما هم تا كنون با سوال اجاره ي سند چيست رو به رو شده باشيد.پس براي پاسخ دهي كامل به اين سوال تا پايان مقاله با ما همراه باشيد.

سند اجاره اي نوع خاصي از سند نيست و همان سند هايي است كه افراد براي هر يك از ملك هاي خود  دارد. در بسياري از موارد ديده مي شود كه فرد متهم با تشخيص و بازرسي هاي پرونده توسط بازپرس، با قيد وثيقه آزاد مي شود. خب تصور كنيد كه   فرد متهم سندي را كه بازپرس با ارزش معيني مشخص كرده است را ندارد كه به دادگاه ارائه داده و آزادي خود را بگيرد.

خب در چنين شرايطي اجراه سند با همان ارزش مخشص شده از يك مركز و يا حوزه معتبر مي تواند به مقدارقابل توجهي از مشكل متهم را حل كند.اين تنها يكي از كاربردهاي اجاره ي سند بود. اجاره سند براي وام،  اجاره سند براي آزادي متهم و ... همگي  مي توانند در زير مجموعه ي اجاره ي سندها قرار گرفته شوند.

اجاره ي سند مي تواند براي هر يك از موارد گفته شده در قسمت زير مورد استفاده قرار  گرفته شود.

 • اجاره ي سند براي آزاد كردن زنداني و يا متهم
 • اجاره ي سند براي گرفتن مرخصي زنداني
 • سند براي استفاده هاي گمركي
 • سند مورد نياز جهت انجام كارهاي مربوط به ممنوع الخروجي
 • و...

سايت وثيقه فوري vasighefori.com به شما اين امكان را مي دهد كه در سريعترين زمان ممكن وثيقه يا سند مورد نياز خود را تهيه كنيد.

در تمامي موارد نام برده شده  به اجاره ي سند نياز است. و اگر افراد سند مورد نظر با ارزش مشخص را در دسترس نداشته باشند مي توانند با استفاده از روش اجاره سند مشكل خودرا برطرف نمايند.

https://vasighemelki.com/wp-content/uploads/2020/12/2.jpg

تنظيم قرار داد براي اجاره سند چگونه انجام مي شود؟

در سايت وثيقه ملكي vasighemelki.com كارشناسان خبره مي توانند شما را در تهيه سند و وثيقه راهنمايي كنند.

تنظيم قرار داد براي اجاره ي سند نيز مانند هر قرارداد ديگري بايد بين دو طرف ( طرفين قرارداد) توافق صورت بگيرد و تمام نكات موجود در توافق به صورت كتبي قيد شده و به امضاء برسد.

شايد شما با بررسي يك نمونه قرارداد اجاره سند به طور كامل با اين نوع قرار داد آشنا شويد، اما يك نكته بسيار مهم در اين زمينه وجود دارد كه هر نوعي شرطي كه دراين قرار داد وجود دارد بايد  مكتوب شود.

توجه داشته باشيد  كه در صورت ايجاد اشتباهات  و...  شركت اجاره دهنده ي سند با مشكل رو به رو خواهد شد پس بهتر است تمام قرار دادهاي بسته شده در اين زمينه با دقت تمام تنظيم شود تا علاوه بر حفظ امتيازهاي شركت اجاره دهنده و ادامه ي فعاليت خود در اين زمينه، دارايي فرد نيازمند وثيقه نيز به خطر نيفتاده و حفظ شود.

براي جلوگيري از هرگونه اشتباهي، در قرار دادها افراد كارشناس و متخصص اقدام به  تنظيم دقيق و بدون مشكل قرار داد اجاره سند خواهند كرد تا   طرفين قرارداد با هيچگونه ضرري رو به رو نشوند.افراد سودجوي بسياري هستند كه با استفاده از روش هاي مختلف  دور زدن قوانين اجاره سند اقدام به كلاه برداري  مي كنند. در اين قسمت از مقاله شما را با مهم ترين و رايج ترين قرارداد ها آشنا خواهيم كرد.

 • قراردادهايي كه به صورت پيمانكاري بسته مي شوند.
 • قراردادهايي كه جهت مشكاركت در ساخت و ساز بين طرفيت بسته مي شود.
 • قرارداد هاي مشاركت هاي مدني
 • قرارداد هاي وثيقه اي كه در قسمت هاي قبل نيز مثال زده شد.
 • انواع قراردادهايي كه تحت عنوان مبايعه نامه و يا اجاره نامه شناخته مي شوند.

شرايط اجاره سند  براي آزادي متهم چيست؟

هنگامي كه بازپرس يك پرونده پس ازبررسي پرونده به اين نتيجه مي رسد كه امكان آزاي متهم با قراردهي وثيقه وجود دارد، متهم مي تواند با ارائه ي وثيقه  اي با ارزش مشخص شده از زندان آزاد شود. در صورتي كه فرد متهم، سندي با ارزش مشخص شده را  در دسترس نداشته باشد مي تواند اقدام به اجاره ي سند مورد نياز خود كند.

يك سوال رايج كه دراين ارتباط براي افراد به وجود مي آيد اين است كه قيمت اجاره سند چه مقدار است؟

خب  در پاسخ به  سوال هزينه اجاره سند بايد گفت كه عوالي زايادي در هزينه ي اجاره سند مورد نظر تاثير گذار هستند. به عنوان مثال ارزش وثيقه اي كه دادگاه براي آزادي متهم مشخص مي كند مي تواند در هزينه هاي موجود تاثير بسزاي داشته باشد.

https://vasighemelki.com/wp-content/uploads/2020/12/452.jpg

 چه تفاوت هاي بين سند هاي رسمي و سند هاي عادي وجود دارد؟

با توجه به اين كه تفاوت هاي بسياري بين سند رسمي و عادي وجود دارد و اين كه موضوع مقاله نيز اجاره ي سند مي باشد و ممكن است اين سوال براي افراد بسياري به وجود آمده باشد، بهتر است تفاوت هاي بين اين دو سند را به صورت كامل شرح دهيم.

به طور كلي تمامي اسنادي كه در ايران وجود دارند با توجه به قوانين موجود به دو دسته ي كلي بهشرح زير تقسيم مي شوند.

 1. سند هاي رسمي

سندهاي رسمي داراي سه ويژگي مهم شرح داده شده در قسمت پايين هستند.

 • اسناد رسمي در اداره ي ثبت احوال به ثبت رسيده شده اند.
 • اسناد رسمي در دفاتر اسناد رسمي نيز ثبت شده اند.
 • سند اسناد رسمي تحت نظر ماموران رسمي انجام شده و تمامي مراحل آن طبق قوانين و مقرارات اسلامي پيش مي رود.
 1. سندهاي عادي

تمامي اسناد كه از قوانين شرح داده شده در قسمت قبل  پيروي نكند را سند عادي مي نامند.

 

انواع مختلف سند اجاره اي كدام اند؟

انواع سند اجاره اي كدام اند؟ اين سوال بسياري از افراد در ارتباط با نوع هاي مختلف سند هاي اجاره اي است و ما در اين قسمت به صورت مختصر به انواع مختلف اين سند ها اشاره خواهيم كرد.

سند هاي قطعي

مهم ترين ويژگي  سند هاي قطعي، مالكيت سند است، يعني انواع سندهاي قطعي همانند سند مكان هاي مختلف تجاري، مسكوني و ... به صورت رسمي به نام يك فرد مي باشد و  سند مورد اشاره  در دفاتر رسمي اسناد و ... به ثبت رسيده شده است.

سند هاي قول نامه اي ( مبايعه اي)

به سند هايي كه شرايط سند هاي قطعي را ندارند و  هنوز به صورت رسمي در دفاتر رسمي اسناد و... به ثبت رسيده نشده اند، سند هاي قول نامه اي گفته مي شود.

سند هاي رهني

يكي از انواع سند ها است و از گذشته هاي دور تا به حال در ازاي دادن مال باارزشي همانند جواهرات و ... دريافت شده است. به به اين نوع سند، سند هاي رهني گفته مي شود.

در انتها پيشنهاد مي كنيم براي تهيه مدارك مورد نياز خود به سايت هاي معتبر وثيقه فوري و سايت وثيقه ملكي مراجعه بفرماييد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ ] [ ۱۱:۳۸:۴۹ ] [ saman ] [ نظرات (0) ]

پرداخت در محل دانا حمل

معرفي سرويس پرداخت در محل دانا حمل

امروزه با پيشرفت تكنولوژي امكان خريد مشتري بدون ثبت سفارش وجود دارد، افراد مي‌ توانند هزينه كالاي مورد نظر خود را به صورت پرداخت در محل با استفاده از درگاه هاي واسطه، سيستم هاي اعتباري، سايت هاي معتبر، درگاه هاي بانكي و … پرداخت كنند.

در فروشگاه هاي اينترنتي مهمترين مرحله خريد پرداخت صورتحساب توسط خريدار است، يكي از مهمترين روش هايي كه اعتماد مشتريان جلب مي كند، ارائه روش هاي مختلف براي پرداخت است. مشتريان اگر بتوانند در زمان تحويل كالا هزينه آن را پرداخت كنند، مطمئناً به آن سايت يا شركت اعتماد خواهند كرد.شركت دانا حمل با ارائه خدمت پرداخت درب منزل اين امكان را در اختيار مشتريان قرار داده است كه با خيالي اسوده كالاي مورد نظر خود را خريداري كنند. ما در اين مطلب مي خواهيم درباره سرويس پرداخت در محل نكاتي را عنوان كنيم، به شما پيشنهاد مي ‌كنيم كه تا پايان با ما همراه باشيد.

 

پرداخت بعد از تحويل كالا

روش هاي پرداخت توسط مشتري شامل پرداخت نقدي، پرداخت اقساطي، پرداخت درب منزل و پرداخت اعتباري مي شود؛ هر كدام از اين موارد ابزار خاص خود را مي طلبد. براي مثال افرادي كه پرداخت نقدي را انتخاب مي كنند بايد توسط درگاه هاي بانكي و يا واسطه هزينه كالا را بپردازند. يكي از سرويس‌هاي قابل اعتماد براي مشتري و فروشنده سرويس پرداخت در محل مشتري است؛ پرداخت در محل به معناي خريداري كالا از يك سايت است كه مشتري بايد بعد از دريافت كالا مبلغ را به پيك و يا نماينده فروشنده تحويل دهد.

 

ويژگي هاي سرويس پرداخت در محل چيست؟

انتخاب هر نوع از پرداخت ويژگي هاي خاص خود را دارد، ويژگي پرداخت درب منزل باعث بالا بردن اعتماد مشتريان و همين طور بالا رفتن بازده  فروشگاه ها مي شود. در اين روش واريز نقدي تنها در زمان دريافت كالا در محل امكان پذير است. در روش پرداخت درب منزل هيچ گونه پيش پرداخت آنلاين و يا حواله بانكي نياز نيست،اصطلاحاً به اين كار جمع ‌آوري هنگام تحويل مي گويند. معاملاتي اينترنتي با استفاده از وجه نقد و يا ساير اشكال بدون وجه امكان پذير از جمله استفاده از كارت هاي اعتباري امكان پذير است، بنابراين نيازي نيست كه حتماً پول به صورت نقدي و فيزيكي پرداخت شود. افراد مي ‌توانند با فروشگاه هايي كه ويژگي پرداخت در محل را براي فروش كالاهاي خود اعمال نكرده‌ اند تماس بگيرند و انتظارات خود را بيان كنند.

ويژگي‌هاي مثبت پرداخت درب منزل

 1. فروشگاه هايي كه از روش پرداخت درب منزل براي فروش كالاهاي خود به صورت اينترنتي استفاده مي كنند، معمولاً با افزايش اعتماد مشتري رو به رو مي شوند. يكي از سياست‌هاي فروشگاه هاي اينترنتي همين موضوع است، زيرا مشتري با ديدن و لمس كالا مي تواند مبلغ را با اعتماد پرداخت كند. يكي از اصول ماركتينگ همين قضيه است كه باعث جلب رضايت و اعتماد مشتري نسبت به فروشگاه مي شود.
 2. كالاهايي كه به تاييد مشتري نيازمند هستند براي دريافت هزينه بايد از روش پرداخت در محل استفاده كنند. فروشگاه هاي اينترنتي معتبر موظف هستند كه از روش پرداخت درب منزل را براي مشتريان فعال كنند، براي مثال كالاهايي مانند لباس، كيف، كفش و … كه نيازمند ديدن جنس و تاييد مشتري هستند بهتر است كه به صورت پرداخت در محل هزينه ان ها دريافت شود كه فرد بعد از ديدن شكل ظاهري و تاييد سايز براي پرداخت مبلغ اقدام كند.
 3. موارد سودمندي بسياري در روش پرداخت درب منزل وجود دارد، يكي ديگر از موارد سودمند شركت‌هاي ارائه دهنده خدمات هستند. براي مثال نيروي انساني بيشتري براي انجام فروشگاه هاي اينترنتي مورد نياز هستند اين موضوع باعث اشتغال زايي در جامعه مي‌شود. دانا حمل به افرادي كه قصد خريد انلاين دارند اما نميخواهند وجه را انلاين پرداخت كنن اين امكان را مي دهد كه بعد از دريافت كالا و در محل گيرنده پرداخت صورت بگيرد.

 

ويژگي هاي منفي پرداخت در محل

 1. روش پرداخت درب منزل يا محل كار باعث از بين رفتن و دوري از روح فروش آنلاين مي شود؛ اين موضوع بدان معناست كه جامعه روز به روز به سوي فروش آنلاين پيش مي رود. معمولاً افرادي كه چند خريد آنلاين موفق را تجربه مي كنند، ترجيح مي دهند كه تمام كارهاي فروش، دريافت و خريد مايحتاج زندگي را به صورت آنلاين انجام دهند. فروشگاه هاي بزرگي همچون آمازون پروسه تحويل كالا را امروزه توسط ربات ها طراحي كرده است، به اين صورت كه براي تحويل دادن كالا به مقصد ديگر نيازي به نيروهاي انساني نيست.
 2. نكته منفي ديگر در سيستم پرداخت در محل اين است كه براي بعضي از اجناس و كالاها نمي ‌توان از گزينه پرداخت در محل استفاده كرد. اين ويژگي درباره كالاهايي كه تاريخ انقضا دارند ايا اجناس خوراكي هستند صادق است؛ براي مثال افرادي كه ميوه و خوراكي سفارش مي دهند نمي ‌توانند از خدمات پرداخت در محل بهره بگيرند، زيرا در صورت عدم خريد و عدم پرداخت پول به كالا خسارت وارد مي شود و به هر دليلي بازگشت كالا باعث خرابي آن مي شود.
 3. يكي ديگر از نكات منفي خدمات پرداخت در محل مشتري اين است كه فردي كه مامور تحويل كالا است و مبلغ را دريافت مي كند، بايد فردي قابل اعتماد باشد. اهميت اين موضوع در خدمات پرداخت در محل زماني اشكار مي شود كه فروش در خارج از شهر و شهرستان باشد، بنابراين فروشگاه هاي اينترنتي حتماً بايد از افراد معتمد براي كار كردن در اين سيستم استفاده كنند.

سيستم پرداخت در محل مشتري

امروزه با توجه به شلوغي بازارها، خطر ابتلا به كرونا، آلودگي هوا، اتلاف وقت و انرژي، بسياري از افراد به خريد اينترنتي روي آورده اند. كاربران فضاي مجازي به سايت هاي فروشگاهي مراجعه كرده و محصولات مورد نياز خود را از آن جا خريداري مي ‌كنند، اما در قبال اين اعتماد مي خواهند كه به فروشگاه ها خدمات پرداخت در محل را براي آن ها فعال كنند؛

شركت دانا حمل ارايه دهنده سرويس ويژه فروشگاه هاي اينترنتي با نام حمل و نقد (cod) مي باشد تفاوت سرويس COD دانا حمل با رقباي خود اين است كه فروشندگان كالا پس از عقد قرارداد با دانا حمل و ثبت شماره حسابشان در سامانه هاي پرداخت دانا حمل، مبالغ وصول شده كالاهاي خود را آنلاين و مطابق با قوانين شاپرك در حساب هاي خود دريافت مي كنند. و عملا مانند زماني است كه فروشنده دستگاه كارت خوان خود را به محل خريدار ارسال كرده.

در سال هاي اخير يكي از اصلي ترين تقاضاي مشتريان سرويس  پرداخت در محل فروشگاه هاي اينترنتي است، زيرا يك پل ارتباطي و اعتمادي بين مشتري و فروشنده را شكل مي دهد. كاربري كه به روند فروش جنس كالا و همين طور اعتماد به سايت فروشگاهي، خريد خود را انجام مي دهد، اگر تجربه خوبي از اين خريد به دست آورد مطمئناً باز هم اقدام به خريد اينترنتي مي كنند و ديگران را نيز تشويق خواهد كرد كه از آن فروشگاه اينترنتي مطمئن خريد كنند.

اين موضوع باعث بالا رفتن بازدهي فروشگاه ميشود نكته ديگر كه فروشگاه ها بايد به  آن توجه خاصي داشته باشند اين است كه اطلاعات مشتريان بايد محرمانه باشد امروزه با وجود كلاهبرداري ها و سواستفاده هاي شخصي از اطلاعات افراد فروشگاه ها بايد دقت بيشتري داشته باشند و امانت داره اطلاعات مهم مشتريان خود بوده تا بتوانند رضايت حداكثري مشتريان خود را بدست آورند و  در بين مردم محبوبيت بيشتري كسب كنند.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۷ ارديبهشت ۱۴۰۰ ] [ ۰۴:۲۱:۰۱ ] [ saman ] [ نظرات (0) ]
زردچوبه

پوست سالم و پر طراوت براي هر كسي يك روياست. زردچوبه يكي از راه هايي است كه مي تواند به احياي پوست كمك كند و به يك روش مراقبت از پوست تبديل شده است. گفته مي شود كه زردچوبه يكي از قدرتمندترين ادويه هاي دنياست. مطالعات انجام شده نيز تاثيرات اين ادويه محبوب را تاييد مي كنند. در اين مطلب به ۱۰ مزيت اثبات شده زردچوبه براي پوست مي پردازيم. با ما همراه باشيد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: زردچوبه،
موضوع:
[ ۱۳ ارديبهشت ۱۴۰۰ ] [ ۰۱:۵۴:۳۲ ] [ saman ] [ نظرات (0) ]

جهان هستي چگونه به وجود آمد؟

مردم از زماني كه هر چيزي را مي توانند بپرسند اين را پرسيده اند و پاسخ ها از همه طرف آمده است: از دين ، ​​سنت ، فلسفه ، عرفان ... و علم. گرچه به نظر نمي رسد اين مسئله قابل اندازه گيري علمي باشد ، اما دانشمندان را به ايده هاي جالب و مشاهداتي سوق داده است: انفجار بزرگ ، مفهوم تورم ، اين واقعيت كه بيشتر جهان از ماده تاريك و تاريك تشكيل شده است. انرژي كه ما نمي توانيم درك كنيم و موارد ديگر. البته دانشمندان نمي توانند ادعا كنند كه از حقيقت قطعي آگاه هستند. اما مي توانيم از منظر علمي به سوال بپردازيم و ببينيم چه چيزهايي را مي فهميم. چگونه ما آن را انجام دهيم؟ ابتدا ، ما به دنبال داده ها هستيم. به لطف فناوري مدرن ، اطلاعات ما بسيار بيشتر از افراد در سنين گذشته است كه همين سوال را مي پرسند. سپس مي توانيم از روش ها و تكنيك هاي علمي براي تجزيه و تحليل داده ها ، سازماندهي آنها به روشي منسجم و تلاش براي استخراج پاسخ استفاده كنيم. اين روند و يافته هاي اصلي آن در مقاله شرح داده خواهد شد.

به لطف فناوري مدرن ، اطلاعات ما بسيار بيشتر از افراد در سنين گذشته است كه همين سوال را مي پرسند. سپس مي توانيم از روش ها و تكنيك هاي علمي براي تجزيه و تحليل داده ها ، سازماندهي آنها به روشي منسجم و تلاش براي استخراج پاسخ استفاده كنيم. مفهوم خلقت در يك زمينه علمي معناي خاص و خاصي پيدا مي كند ، و نبايد با مفهوم "خلقت از هيچ" خلط شود كه ما در متافيزيك يا الهيات توحيدي مي يابيم. در معناي باريك و متداول آن ، به معني مشخصات وضعيت جهان در برخي اوقات اوليه است ، همراه با قوانين فيزيكي كه اين حالت اوليه را تا به امروز تكامل داده اند. حالت اوليه ممكن است تقريباً كلاسيك يا كوانتومي باشد يا نباشد و قوانين تكامل ممكن است شامل معادلات مكانيكي كوانتوم يا معادلات كلاسيك باشد. بعضي اوقات مشخصات حالت اوليه فقط آماري است كه از بين برخي از گروه هاي ايالتي با احتمال تجويز شده انتخاب مي شود. در اين حالت ، ايده يك حالت اوليه با مجموعه حالتهاي اوليه ممكن و توزيع احتمال روي آن جايگزين مي شود. حتي وقتي استيون هاوكينگ خلقت جهان را از "هيچ" توصيف مي كند ، اين فرايند شامل مشخصات برخي از شرايط اوليه براي عملكرد موج كوانتومي است. بنابراين براي بحث در مورد خلقت ، بايد در نظر بگيريم كه شرايط اوليه چه بوده است. بنابراين ، معناي علمي "خلقت" در واقع توصيف رياضي از نظر معادلات و شرايط اوليه "آغاز طبيعي" يا "ظهور از چيزي" است.

از آنجا كه ما مي خواهيم بدانيم كه آيا جهان آغاز داشته است و اگر چنين است ، چگونه جهان آغاز شده است ، اين امر به ساخت تصويري از جهان اوليه كمك مي كند - در اولين زمان هاي ممكن چگونه بود؟ ما امروز با نگاه به جهان هستي اين كار را مي كنيم ما امروزه درباره قوانين طبيعت چيزهاي زيادي مي دانيم و نشانه هاي زيادي داريم كه نشان مي دهد آنها در طول عمر جهان تغيير نكرده اند. بنابراين مي توانيم با استفاده از آنها تصويري از جهان اوليه را بسازيم. ما مي توانيم امروز جهان - محتواي آن و اندازه آن و رشد آن - را بررسي كنيم و سعي كنيم نتيجه را به عقب برسانيم. روش مكمل ديگر يادگيري در مورد وضعيت جهان در زمانهاي اوليه متكي به نظريه نسبيت خاص انيشتين است. اين تئوري مي گويد كه نور از راه دور مجبور بود مدت طولاني سفر كند. بنابراين نور

ما امروز مشاهده مي كنيم كه از منابع دوردست زماني كه جهان بسيار جوانتر ساطع شده است ، و اطلاعات مربوط به مدت ها قبل را ارائه مي دهد. وقتي امروز به جهان نگاه مي كنيم ، چه چيزي پيدا مي كنيم؟ ما با آنچه مي توانيم ببينيم شروع مي كنيم. معلوم مي شود كه چيز زيادي نمي توانيم ببينيم! مقدار كمي از جهان در واقع ماده مرئي است ، در واقع فقط حدود پنج درصد. اين از ستارگان و گاز (عمدتا هيدروژن) تشكيل شده است كه همگي توسط جاذبه به كهكشان متصل شده اند. كهكشان ها نيز به هم متصل شده اند و به صورت خوشه اي سازمان يافته اند.

منبع :  نيوتكس دات آي آر


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۵ بهمن ۱۳۹۹ ] [ ۰۸:۰۸:۳۴ ] [ saman ] [ نظرات (0) ]

http://rozup.ir/view/3282524/disco.jpg

ديسكورد برنامه‌اي رايگان است و نسخه پيشرفته آن نيز قيمت اندكي دارد. يك شركت بزرگ مي‌تواند از ديسكورد به‌عنوان بستر ارتباطي اصلي خود استفاده كند؛ با فرض اينكه اين كسب‌وكار به‌دنبال تنظيم مجوزها، تقويت امنيت و برداشتن محدوديت‌هاي نسخه رايگان هستند مي‌تواند با پرداخت تنها ۹۹/۹۹ دلار براي ۱۲ ماه از ديسكورد نيترو استفاده كند.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: سرور ديسكورد، ديسكورد،
موضوع:
[ ۳ بهمن ۱۳۹۹ ] [ ۰۵:۳۳:۳۴ ] [ saman ] [ نظرات (0) ]

كاربردهاي برش ليزري فلزات و غير فلز در تابلوسازي

امروزه استفاده از خدمات برش ليزر در صنايع مختلف از جمله تابلوسازي مرسوم شده است  . با پيدايش دستگاه هاي برش ليزر جهت برش دادن ورق هاي پلكسي و پي وي سي در حوزه تابلوسازي و برش طرح هاي ترسيم شده توسط نرم افزارهايي همچون كرل يا اتوكد و پياده سازي طرح ها توسط دستگاه هاي برش ليزري بر روي اين ورق ها ، كارها بسيار آسانتر شده است ، درواقع برش ليزري مواد مختلف را با سرعت و دقت بالايي برش مي دهد و مي توان از دستگاه هاي برش براي برش اكثر فلزات از جمله استيل ، فولاد ، آهن ، آلومينيوم ، چوب ، پلاستيك ، شيشه ، سراميك و ساير موارد استفاده نمود . استفاده از خدمات برش ليزر به جاي برش توسط دست تابلوساز كارها را سريعتر و آسانتر نموده است و ساخت حروف برجسته مورد استفاده در تابلوهاي تبليغاتي از جنس چوب ، پلكسي ، پلاستيك كه در گذشته توسط دست انجام مي گرفت و مدت زمان زيادي صرف برش هر يك از حروف مي شد امروزه براحتي توسط دستگاه برش ليزر انجام مي پذيرد . ساخت تابلوهاي تبليغاتي ليزري با استفاده از قطعات پلكسي گلاس بيشترين كاربرد را در اماكن اداري و نمايشگاهي دارند . علاوه بر آن دستگاه هاي ليزر به جاي كاتر پلاتر نيز عمل مي كنند و ديگر نيازي به خريد كاتر پلاتر نيست .

از جمله كاربردهاي برش ليزري در تابلوسازي مي توان به موارد زير اشاره كرد :

 • برش ليزر حروف براي ساخت انواع تابلو مغازه و تابلو فروشگاهي همچون تابلو چلنيوم
 • برش ليزري فلزات همچون طلا ، نقره ، پلاتين ، استيل ، مس ، برنج ، آلومينيوم و آهن
 • برش ليزري غيرفلزات مانند چوب ، چرم ، MDF ، پارچه ، كاغذ ، مقوا ، پلكسي
 • ساخت تابلوهاي ليزري همچون حكاكي نوشته يا آرم بر روي تابلو تبليغاتي ، حكاكي طرح ها و خلق ايده هاي هنري بر روي تابلو
 • برش حروف برجسته براي ساخت انواع تابلوهاي تبليغاتي همچون تابلو استيل ، تابلو چلنيوم ، تابلو نئون پلاستيك ، ساخت مهر با دستگاه ليزر

 

منبع : تابلو الماس


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۴ مرداد ۱۳۹۹ ] [ ۰۸:۱۲:۴۹ ] [ saman ] [ نظرات (0) ]

انتخاب نامي مناسب براي فرزند اولين موضوعي است كه در هنگام بارداري و حتي بسيار قبل تر از آن به ذهن والدين خطور ميكند. در اين دوره ۹ ماهه زوجها روزها و ساعات زيادي را صرف فكر كردن در مورد اسم كرده و سعي ميكنند تا براي فرزندشان سنگ تمام بگذارند. اما براي انتخاب يك اسم بايد چه نكات و فاكتورهايي را در نظر بگيريم تا يك انتخاب عاقلانه و زيبا داشته باشيم با ما همراه باشيد:


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۶ مرداد ۱۳۹۹ ] [ ۰۸:۵۰:۲۷ ] [ saman ] [ نظرات (0) ]

تاريخ شروع ماه محرم

محرم سال ۹۹ چه روزي شروع ميشود

محرم امسال چه تاريخي است

تاريخ آغاز ماه محرم امسال

  

آيا مي دانيد ماه محرم در تقويم ايران چه روزي است؟ در اين نوشته، اطلاعات كاملي در مورد تاريخ دقيق شروع ماه محرم در سال ۹۹ (تاريخ شمسي، قمري و ميلادي)، حوادث ماه محرم و… را براي تان گردآوري كرده ايم.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: محرم،
موضوع:
[ ۶ مرداد ۱۳۹۹ ] [ ۰۸:۱۶:۳۵ ] [ saman ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان

سئو کار حرفه ای / خرید پیج اینستاگرام / باربری / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی در مشهد / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد  /سایت ایرونی  / بازی اندروید  /  خدمات گرافیک آریا گستر  / فروش پیج آماده آریا گستر / نیازمندی های نظافتی / وکیل در مشهد / ارز دیجیتال / نیازمندی های قالیشویی / مبل شویی / املاک شمال  / آرد واحد تهران / فیزیوتراپی سیناطب / sell Instagram account safely / نیازمندی های گردشگری / نیازمندی های سالن زیبایی